Güvenli Ödeme

islev.com.tr alışveriş deneyiminizi keyifli olduğu kadar güvenli hale de getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Şirketimiz, sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. 

islev.com.tr'de , kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, saklanmaz ve ilgili bilgiler üçüncü birimlerle paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz, site yöneticileri dahil herhangi bir üçüncü şahıs tarafından görüntülenemez. Bu sebeptendir ki, sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgileri yeniden talep edilmektedir. 

İslev.com.tr'de kredi kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerinizde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojiler ve en iyi servis sunucuları kullanılmaktadır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde, sitemize yapacağınız ziyaret ve alışverişiniz sırasında herhangi bir şekilde

Kredi kartı, üye bilgileri ve benzeri önemli bilgilerinizin sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından okunması ya da ele geçirilmesi önlenmiştir. Ayrıca Ödeme yöntemi alt yapımız İyzico ödeme sistemi tarafından güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

İyzico nedir?

İyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.

İyzico'da Veri Güvenliği nasıl sağlanıyor ?

iyzico, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry)-DSS (Data Security Standard) 1. Seviye sertifikasına sahiptir. PCI-DSS sertifikalı hizmeti sayesinde de veri güvenliği konusundaki ihtiyaçları, başlangıç aşamasından itibaren eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. iyzico platformunu kullanmanız halinde, iyzico API'nın akıllı fiş çözümü sayesinde PCI sertifikası almanıza gerek kalmadan, PCI-DSS sertifikalı bir altyapı ile müşterilerinize maksimum seviyede güvenli bir hizmet sunabilirsiniz.